KTO BAŞKANI GÜLSOY'DAN SARIZ VE ÖZVATAN'A ZİYARET

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, yönetim kurulu üyeleri ve Meclis Başkanı Hakan Cengiz Aslan ile birlikte  ilk olarak Sarız İlçesini ziyaret etti

26 Temmuz 2019 - 23:58
Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, yönetim kurulu üyeleri ve Meclis Başkanı Hakan Cengiz Aslan ile birlikte  ilk olarak Sarız İlçesini ziyaret etti. Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak’ı makamında ziyaret eden Gülsoy ve beraberindekiler hayırlı olsun temennisinde bulundu.Başkan Baki Bayrak yaptığı açıklamada, “Belediyemize hayırlı olsun ziyaretleriyle bizleri onurlandıran Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Hakan Arslan, Sayman üye Erol Sırıklı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Gülsoy, Ali Alkan’a bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.” dedi.Ziyarette Başkan Bayrak, Gülsoy’a el dokuması halı kilim hediye etti.

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ve beraberindekiler daha sonra Özvatan İlçesine geçti. Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir’i ziyaret eden Başkan Gülsoy hayırlı olsun temennisinde bulundu. Özvatan Yufka Üretim Tesisini ziyaret eden Gülsoy, Belediye Başkanı Halit Demir’den bilgiler aldı.Başkan Demir, KTO Başkanı Gülsoy ve beraberindeleri Yaz aylarının gelmesiyle ziyaretçi akınına uğrayan Şelale Parkı gezdirdi,  Belediye tarafından geçtiğimiz günlerde açılan hizmete açılan Şelale Restaurantta ağırladı.Ziyarete Ak Parti Özvatan İlçe Başkanı Nasip Aksoy ile Özvatanlı İşadamı Ahmet Bingöl’de katıldı.