BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ'TAN İLÇELERE ÇIKARMA

Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, Sarıoğlan, Akkışla, Özvatan, Felahiye ilçelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla ve esnaflarla ile bir araya geldi

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ'TAN İLÇELERE ÇIKARMA
15 Aralık 2018 - 16:42

Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, Sarıoğlan, Akkışla, Özvatan, Felahiye ilçelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla ve esnaflarla ile bir araya geldi. İlçelerde cenaze çadırlarını da ziyaret ederek yakınlarını kaybeden vatandaşlara taziyelerini iletti.

Melikgazi Belediye Başkanı ve aynı zaman Ak Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, yaklaşan seçimler öncesi ilçe ziyaretlerini Sarıoğlan, Akkışla, Özvatan, Felahiye ilçeleri ile sürdürdü. Başkan Büyükkılıç'a ilçe ziyaretlerinden Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

İlçelerin Belediye Başkanlarını makamında ziyaret eden Başkan Büyükkılıç,  İlçelerin genel durumu ve yatırımları hakkında bilgi aldı. Memduh Büyükkılıç Sarıoğlan ilçesinde yaptığı açıklamada  " Siz Sarıoğlanlı hemşerilerimiz her zaman her daim bize sahip çıktınız. Bizlerde sizlere elimizden gelen en iyi hizmeti yapmaya gayret edeceğiz. Kayserigaz yetkililerinden aldığım bilgi üzerine Sarıoğlan’a doğalgaz gelmesinde her hangi bir mani yok. İnşallah en yakın zamanda çalışmalar başlayıp Sarıoğlanı Doğalgaza kavuşturacağız" dedi. Daha sonra ilçe esnafı ziyaret eden Büyükkılıç Sarıoğlan MHP ve CHP İlçe Başkanlıklarını da ziyaret etti.

BÜYÜKKILIÇ ÖZVATAN'DA

Memduh Büyükkılıç, Özvatan ilçesini ziyaretinde partililer tarafından karşılandı. Herkesle tek tek selamlaşan Büyükkılıç, daha sonra parti İl Teşkilatına geçti.

İlçe Başkanı Nasip Aksoy ve Belediye Başkan Aday Adayı Yusuf Kalabey'in de hazır olduğu ziyarette Büyükkılıç, 31 Mart'ta yapılacak olacak Mahalli İdareler Seçimlerinde birlik ve beraberlik için hazırlanacaklarının mesajını verdi.

Büyükkılıç ve beraberindekiler daha sonra ilçede vefat eden bir vatandaşın taziye çadırını ziyaret ederek başsağlığı diledi.

Ak Parti Kayseri İl Başkanı  Şaban Çopuroğlu, Ak Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükılıç ve İl Başkan Yardımcıları daha sonra Felahiye Ak Parti İlçe Teşkilatını, Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

Vatandaşlarla sohbet eden Büyükkılıç ve beraberindekiler bazı işyerlerini de ziyaret ederek hayırlı işler diledi.