Başkan Çolakbayrakdar'dan Gözde'ye Drone İle Gül Hediyesi

KOVİD-19 salgını dolayısıyla Türkiye’nin 31 şehrinde 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması getirildi

Başkan Çolakbayrakdar'dan Gözde'ye Drone İle Gül Hediyesi
25 Nisan 2020 - 23:22
KOVİD-19 salgını dolayısıyla Türkiye’nin 31 şehrinde 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması getirildi. Kayseri’de de normal günlerde dahi evden çıkmayan 27 yaşındaki Gözde Tozagan’ın annesi Demet Tozagan sosyal medya hesabı üzerinden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a mesaj atarak gül istediğini belirtti. Tozagan mesajında, “ Yüreğinize sağlık başkanım, Benimde bir kızım var özel…bir dal gül yeter bekleriz…Rabbim yar ve yardımcımız…” mesajını paylaştı.

Kocasinan İlçesi Uğurevler Mahallesi’nde yaşayan Gözde’nin isteğini Başkan Ahmet Çolakbayrakdar karşılıksız bırakmadı.

Kocasinan Akademi General Emir Uzay ve Havacılık Merkezi’nde yapılan drone ile güller Gözde’ye evinin balkonundan ulaştırıldı.

Karşısında bir buket gülü gören Gözde, duygulu anlar yaşadı. Genç kız, kırmızı gülleri alarak “çok mutlu oldum, heyecanlandım. Teşekkür ediyorum.” dedi.  Anne Demet Tozagan’da “23 Nisan etkinliklerinde görmüştüm, Başkanımızın çocukları mutlu ettiğini. Gözde ile evdeyiz. Normalde de çıkamıyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması bizi çok etkilemedi. Hep evdeyiz. Dedim ki niye gözdeyi kimse görmüyor, burdan bağırıyor, kimse sesini duymuyordu. Bir mesajla bizi çok mutlu ettiniz. Var olduğumuzu hissettirdiniz. Biz de varız. Allah razı olsun. “ diye konuştu.