BAŞKAN DEMİR'DEN ASKF BAŞKANI SOYKARCI'YA NEZAKET ZİYARETİ

Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Fedarasyon Başkanı Musa Soykarcı’ya nezaket ziyaretinde bulundu

BAŞKAN DEMİR'DEN ASKF BAŞKANI SOYKARCI'YA NEZAKET ZİYARETİ
11 Şubat 2019 - 22:24

Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Fedarasyon Başkanı Musa Soykarcı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Başkan Halit Demir, “Musa Soykarcı ile uzun yıllardır bir dostluğumuz ve muhabbetimiz var. Ayrıca Kayseri spor camiasında binlerce gencimizi ve onlarca kulübümüzün organizesini yaptığından dolayı da bu tür gençlerimizi birşeylerle meşgul ediyor olmasından dolayı şahsım ve belediyem adına teşekkürlerimi ve minnetlerimi sunuyorum. Özvatanımızda bu manada Amatör sporda Süper Amatördeki mücadelesinden dolayı da biz elimizden geleni sporcularımıza yapmaya çalışıyoruz. Ümit ediyorum ki diğer belediyelerinde bu konularla ilgili samimi yaklaşımları çocuklarımıza ve gençlerimize güç verecektir. Özellikle şu dönemdeki gençlerimizin sokaklardan, internet kafelerinden kahve köşelerinden alınıp bu işlerle meşgul ediliyor olmaları başta antrenörleri ve Musa Başkanım olmak üzere bütün yönetim kadrolarına teşekkür ediyorum. Belediyelerden de bu destekleri beklediğimi de ifade etmek istiyorum” dedi.

Özvatan Belediye Spor olarak hedeflerini de açıklayan Başkan Demir, “ Biz iki yıldır 2. Amatör, 1. Amatör olarak Süper Amatöre peş peşe şampiyon olarak çıktık. İnşallah bu sene şampiyon olmak istiyoruz. Bir üstü lig diyoruz. Fakat bunun beraberinde de içinde bulundukça görüyorum ki alt takımları güçlendirmek bu manada gençlerimizi sporla uğraş vermek adına desteklerimizi de ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ASKF Başkanı Musa Soykarcı’da “ Özvatan Belediye Başkanımız örnek bir belediye başkanıdır. Özvatan Belediye Sporumuza vermiş olduğu desteklerden dolayı Amatör camiamız olarak teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda ve içimizde olmuştur. Seçimlerde de kendisine başarılar diliyorum “ dedi.