BAŞKAN DEMİR'E MUHTARLARDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

31 Mart Seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın Adayı olan Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir’e Mahalle Muhtarları ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu

BAŞKAN DEMİR'E MUHTARLARDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
19 Ocak 2019 - 14:51

31 Mart Seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın Adayı olan Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir’e Mahalle Muhtarları ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu.

Özvatan İlçesinde yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın Adayı olan Halit Demir’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Kale Mahallesi Muhtarı Hulusi Karazehir, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Mehmet Yüksel, Alparslan Mahallesi Muhtarı Volkan Karazehir, Güney Mahallesi Muhtarı Nasip Arucan, Yeni Mahalle Muhtarı Yaşar Bot, Tulaşah Mahallesi Muhtarı İsmail Bulmuş, Taşlık Mahallesi Muhtarı Mezayim Gönkal, Küpeli Mahallesi Muhtarı Osman Özdemir, Aşağı Boğaziçi Mahallesi Muhtarı Tuncay Duman, Yukarı Boğaziçi Mahallesi Muhtarı Mehmet Kalabey, Kermelik Mahallesi Muhtarı Ahmet Satılmış ile Kavaklı Mahallesi Muhtarı Turgay İdeli, Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Özvatan İlçesi’nde başka partilerden aday çıkmayan ve tek aday olan Başkan Halit Demir, ziyarette Muhtarlara Cumhur İttifakının önemini anlattı. Birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir seçim ortamı yaşanmasını beklediklerini söyledi.

Bütün mahalle muhtarlarıyla tek tek sohbet eden Başkan Demir, seçimlerde Mahallerde kaç aday çıktığının bilgisini aldı. Mahallelerde birden çok muhtar adayı çıkmasından dolayı seçimde kıyasıya bir yarış olacağını söyledi. Muhtarlara başarılar diledi.

Muhtarlarda Başkan Halit Demir’i tebrik ederek görevinde başarılar diledi.

Başkan Demir, daha sonra Muhtarlarla birlikte toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Öte yandan İlçe halkının yaşlıları da Başkan Demir'i makamında ziyaret ederek Hayırlı olsun temennisinde bulundu.