Başkanlar Lider Bahçeli'yi ziyaret etti

MHP Genel Merkezi’nde yapılan Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı öncesi Pınarbaşı Belediye Başkanı Memduh Uzunluoğlu ile Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım, Lider Devlet Bahçeli’yi

Başkanlar Lider Bahçeli'yi ziyaret etti
13 Haziran 2019 - 12:15

MHP Genel Merkezi’nde yapılan Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı öncesi Pınarbaşı Belediye Başkanı Memduh Uzunluoğlu ile Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım, Lider Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Uzunluoğlu, “Genel Başkanımıza ilçemizde yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle ilgili bilgiler sunduk. Pınarbaşı’nın gelişmesi ve daha da ileriye gitmesi için var gücümüzle hizmet ettiğimizi, milliyetçi ve üretken belediyecelik anlayışıyla hizmetlerimizi sürdüreceğimizi ilettik. Genel Başkanımız da bize her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi, hemşehrimize selamları iletmemizi belirtti. Misafirperverlikleri için Sayın Genel Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum.”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise, nazik ziyaretinden dolayı Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ile Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım'a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Bahçeli, Belediyelere her zaman olduğu gibi bundan sonrada gerekli desteği vereceklerini ifade etti.

Belediye Başkanları toplantısına Kayseri’den Pınarbaşı, Sarıoğlan ve Özvatan Belediye Başkanları katıldı.