HALİT BAŞKAN MHP GENEL MERKEZİNDE BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜ

Yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesi adaylığı Genel Merkez tarafından açıklanan Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir ve Özvatan MHP İlçe Başkanı Türkeş Baş, MHP Genel Merkezine giderek Lider Dev

HALİT BAŞKAN MHP GENEL MERKEZİNDE BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜ
23 Kasım 2018 - 08:16
Yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesi adaylığı Genel Merkez tarafından açıklanan Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir ve Özvatan MHP İlçe Başkanı Türkeş Baş, MHP Genel Merkezine giderek Lider Devlet Bahçeli ile görüştü. 

Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen toplantıda MHP Lideri Bahçeli'nin Kayseri'ye büyük önem verdiği, yapılan çalışmaları yakinen takip ettiği ve 31 Mart 2019 yılında yapılacak seçimlerde Özvatan başta olmak üzere tüm ilçeleri kazanmak istediklerini söylediği ifade edildi. 

Başkan Halit Demir ve İlçe Başkanı Türkeş Baş, daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 'ye giderek MHP Kayseri Milletvekilleri İsmail Özdemir ve Baki Ersoy'u makamlarında ziyaret ettiler.

Milletvekilleri Özdemir ve Ersoy ile Fikir alışverişinde bulunan Başkan Demir, günün son ziyaretini ise MHP'nin merhum kurucu lideri Başbuğ Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret ederek sonlandırdı.