İyi bir kentleşme iyi bir yönetimden geçer

Kayseri’nin imarından önce Kayserilinin gönüllerinin mimarı olan Memduh Başkan seçildiği günden bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerle halkın sosyal medyadan dahi takip etmekte güçlük çektiği  topluma

İyi bir kentleşme iyi bir yönetimden geçer
24 Ocak 2020 - 17:18
Kayseri’nin imarından önce Kayserilinin gönüllerinin mimarı olan Memduh Başkan seçildiği günden bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerle halkın sosyal medyadan dahi takip etmekte güçlük çektiği  topluma örnek  kişilikte…

Karar alma sürecinde etkili, vizyon sahibi, azimli, başarılı, bilgili ve üretici zekaya sahip Memduh başkan;  ‘Biz gücümüzü önce haktan, sonra milletten alırız’ anlayışı ile  mevcut durumu daha ileriye taşımak amacı ile gecesini gündüzüne katarak büyük bir özveri ile yoluna devam etmektedir.

Gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak tanınan ve sevilen, doğru bildiğinden taviz vermeyen Ortak akılla plan, proje ve iş  üreten yeri geldiğinde de yanlışları tenkit eden cesur ve adaletli başkan halkın gönüllerinde taht kurdu.

Samimi ve içten Kayseriliyi seven  ve şefkatle yaklaşan Gönüllere hitap eden Memduh Başkan Kayseri halkının acı ve tatlı günlerinde mümkün mertebe yanlarında olmaya çalışıyor.

Garip gurebayı dinleyen sorunlarına çare ve çözümler bulma çabası ile de Kayserilinin duasında yer alıyor. Bu yoğun koşuşturmada ki enerjisini de sanırım buradan alıyor.

Kentin tüm sorunlarını ve çözümlerini bütüncül bir bakış açısıyla ele alıyor.

Memduh Başkan, Ekonomik, Sosyal ve Kültürel Kaynakların nasıl yatırıma dönüştüreceğini, Stratejik Planlar uygulayarak Kayseri halkının refahı için tüm enerjisini harcayarak ‘Atom Karınca’ lakabını gerçekten de hak ediyor.

Belediye başkanı bir kentin şehri eminidir. Osmanlı da  başkan seçildiğinde kentin anahtarı şehri emin olarak belediye başkanlarına teslim edilirmiş. Kayseri halkı da kentin anahtarını Memduh başkanına vererek isabetli karar vermiştir.

Yolunuz açık başarılarınız daim olsun Memduh Başkan.