Kayseri İl Emniyet Müdürü Değişti!!!

Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi, Resmi Gazete’de yayımlandı. Kararname ile boşta bulunan 4 Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atama yapılırken, 49 ilin Emniyet Müdürü değişti. Kayseri İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Hatay İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk Kayseri’nin yeni İl Emniyet Müdürü oldu.

Kayseri İl Emniyet Müdürü Değişti!!!
20 Eylül 2019 - 14:34 'de eklendi ve 181 kez görüntülendi.

, Resmi Gazete’de yayımlandı. Kararname ile boşta bulunan 4 Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atama yapılırken, . Bu illerden 14’ünün Emniyet Müdürü, polis başmüfettişliğine getirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi’ne göre; Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Resul Holoğlu, Personel Daire Başkanı Ahmet Şengün ve ’na atanırken, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevini vekaleten yürüten 1. Hukuk Müşaviri Selami Hüner de bu göreve asaleten getirildi. Hüner´den boşalan 1. Hukuk Müşavirliği´ne ise Polis Başmüfettişi Ziyaettin Kaygusuz atandı.

49 İLİN EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

Kararnameyle, aralarında Diyarbakır, Bursa, Mardin, Hakkari, Tunceli ve Şırnak’ın da bulunduğu 49 ilin Emniyet Müdürü değişti. Buna göre; Konya Emniyet Müdürü Şükrü Yaman Diyarbakır’a, Diyarbakır Emniyet Müdürü Tacettin Aslan Bursa’ya, Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar Balıkesir’e, Hakkari Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu Muğla’ya, Şırnak Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy Manisa’ya, Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya Mardin’e, Kayseri’ye,

Balıkesir Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek Gaziantep’e ve Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz Hatay’a atandı.

DAİRE BAŞKANLIKLARINDA DEĞİŞİKLİK

Kararnamede ayrıca, Emniyet Genel Müdürlüğü’ndeki bazı daire başkanlıklarında da değişikliğe gidildi. Kırıkkale Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı, Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik Personel Daire Başkanı, Bartın Emniyet Müdürü Ogün Vural Kriminal Daire Başkanı, Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Daire Başkanı Tolga Aliusta Koruma Daire Başkanı, Polis Başmüfettişi Ayşegül Özcan Sosyal Hizmetler ve Sağlık Daire Başkanı olarak atandı.

İBRAHİM KULULAR EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLDU

Altı yıldır Kayseri’de İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten İbrahim Kulular, FETÖ, PKK, DEAŞ terör örgütlerinin korkulu rüyası oldu. Zehir tacirlerine ağır darbeler vuran ve  kurduğu özel ekiplerle faili meçhul cinayet bırakmamak için ve şehrin huzurunu sağlamak için gece gündüz demeden çalışan Kulular, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Emniyet Genel Müdür yardımcılığına getirildi.

TEM MÜDÜRÜ KÜTAHYA EMNİYET MÜDÜRÜ OLDU

Öte yandan Terör örgüt üyelerine ve propagandasını yapan sempatizanlara göz açtırmayan Kayseri TEM Şube Müdürü polis başmüffetişi Necmettin Koç da Kütahya Emniyet Müdürü oldu.

 

 

İLGİLİ HABERLER