MHP İL BAŞKANI TOK, ÖZVATAN'DA PARTİLİLERLE BULUŞTU

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, seçim çalışmaları kapsamında Özvatan İlçesini ziyaret ederek istişarede bulundu

MHP İL BAŞKANI TOK, ÖZVATAN'DA PARTİLİLERLE BULUŞTU
19 Aralık 2018 - 20:13

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, seçim çalışmaları kapsamında Özvatan İlçesini ziyaret ederek istişarede bulundu. Tok, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin yerel seçimler için görüş ve önerilerini partililerle paylaştı.

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, ilk olarak MHP Genel Merkezi tarafından 30 Belediye Başkan Adayı arasında gösterilen Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir’e nezaket ziyaretinde bulundu. Tok, Başkan Demir’in Genel Merkez tarafından adının Kayseri’de tek aday olarak açıklanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Demir’de MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Özvatan İlçesine ve şahsı yönünden verdiği karara teşekkür etti.

Başkan Demir ile İlçe Teşkilatına geçen Tok,  geçtiğimiz günlerde İlçe Başkanlığına atanan Mehmet Apal’a hayırlı olsun temennisinde bulundu ve partililerle biraraya geldi.

İlçe Teşkilatında konuşan Serkan Tok, 31 Martta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Genel Merkezin ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin görüş ve düşüncelerini paylaştı.

Serkan Tok ve beraberindekiler daha sonra bugün yaşamını yitiren Şaban Kamber’in ailesini ziyaret ederek taziyelerini iletti.

İl Başkanı Tok, seçim çalışmaları kapsamında Felahiye ve Sarıoğlan İlçesini de ziyaret ederek istişarelerde bulundu.