MHP LİDERİ ÖZVATAN ADAYI "HALİT DEMİR" DEDİ

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Partilerde Belediye Başkanlığı Aday Belirleme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor

MHP LİDERİ ÖZVATAN ADAYI "HALİT DEMİR" DEDİ
20 Kasım 2018 - 10:11
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Partilerde Belediye Başkanlığı Aday Belirleme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi de 30 Belediyede Başkan Adaylarını kamuoyuna duyurdu.

Açıklanan listede de halen Kayseri'nin Özvatan İlçe Belediye Başkanlığı görevini yürütün Halit Demir 'de yer aldı.

2014 yılında yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde 1498 seçmenin oyunu alarak yüzde 46,1 oy oranı ile Başkan seçilen Halit Demir, yaptığı hizmet ve yatırımlarla ilçe halkının gönlüne taht kurdu.Başkan Demir, ilçesine kazandırdığı Güneş Enerjisi Santrali (GES) Projesi ile Belediye gelir kapısı kazandırdı. Açtığı Yufka Üretim Tesisi ile özellikle kadın istihdamına katkı sundu. İlçede Kültür ve Turizm Festivalleri düzenleyerek Özvatanlıların birlik ve beraberliklerini pekiştirdi. Yol genişletme ve düzenleme çalışmalarında kamyon ve sillindir kullanarak ekibiyle birlikte çalışmalara katılan Başkan Halit Demir, yaptığı işlerle adından söz ettirdi.

Yaptığı hizmet ve çalışmalarla ön plana çıkan Başkan Halit Demir, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin onayı ile 31 Mart 2019 yılında Yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde yeniden Belediye Başkan Adayı gösterildi.

Başkan Halit Demir'in listede adının açıklamasının ardından bu hafta MHP Genel Merkezine giderek başvurusu yapacağı daha sonra da Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi ziyaret ederek elini öpeceği ve hayır duasını alacağı öğrenildi.