ÖZVATAN SPOR ZİRVEYE YERLEŞTİ

Stuttgart Kreisliga B Liginde zirveye yerleşen Özvatan Spor başarılı çıkışına devam ediyor

ÖZVATAN SPOR ZİRVEYE YERLEŞTİ
02 Ekim 2018 - 15:53
Stuttgart Kreisliga B Liginde zirveye yerleşen Özvatan Spor başarılı çıkışına devam ediyor. Güçlü ekibin hedefi bu yıl ligi şampiyon olarak tamamlamak.

Özvatan Spor Kulüp yöneticilerinden Kadir Caca, yaptığı açıklamada ; Amatör kulüpler tarayarak genç yetenekler tespit ettiklerini, bu sezon takıma önemli takviyeler yaptıklarını söyledi.“İLK HEDEF; TOPRAK SAHADAN KURTULMAK”

Takımın başarısına rağmen toprak bir sahada mücadele ettiklerini belirten Kadir Caca, öncelikli hedeflerinin mevcut sahalarını biran önce yapay çim sahaya dönüştürmek olduğu ifade etti.

İyi bir alt yapı oluşturmak istediklerine vurgu yapan Kadir Caca, Gençlere daha rahat bir ortam sağlamak istediklerinin altını çizdi.“GENÇLERİ SAHALARA ÇEKMEK İSTİYORUZ”

Amaçlarının gençlere sahalara çekmek olduğunu ifade eden kulüp yöneticileri, Stuttgart bölgesindeki gençlere futbol sporunu benimsetmek, sosyal aktiviteler sunmak, kültürlerarası diyalogu daha da geliştirmek için çaba harcıyorlar. Önümüzdeki yıl Sportamt ve wfv yöneticileri ile birlikte koordineli bir şekilde çalışıp mevcut sahayı yaptırmak istediklerini işaret eden kulüp yöneticileri; taraftarların, sivil toplum kuruluşlarının ve spora gönül vermiş yardımseverlerin de desteğini alarak gelecek nesillerimize güzel bir miras bırakmak istediklerini dile getirdiler.

Kaynak : Kilim Gazetesi

İki takımla liglerde mücadele eden Özvatan Spor 'un puan durumu ise şu şekilde....