Özvatanlı Gençlerden Bingöl Ticarete ziyaret

1989 yılından bu yana Kayseri’de Beyaz eşya markası olan Beko’nun örnek bayiliğini yürüten Ahmet Bingöl, Sahabiye Mahallesindeki mağazasında Kayserililere tam 30 yıldır hizmet vermeye sürdürüyor

Özvatanlı Gençlerden Bingöl Ticarete ziyaret
07 Haziran 2019 - 19:41

1989 yılından bu yana Kayseri’de Beyaz eşya markası olan Beko’nun örnek bayiliğini yürüten Ahmet Bingöl, Sahabiye Mahallesindeki mağazasında Kayserililere tam 30 yıldır hizmet vermeye sürdürüyor.  

Ahmet Bingöl, Özvatan İlçesinden eski adıyla Çukur’da başlayan yaşamını bugün sektöründe örnek gösterilen zirveye çıkmış bir isim olarak devam ettiriyor. 

Bingöl, ilçesinde büyüklerinden gördüğü gelenekleri yaşamış bir insan olarak geldiği Kayseri’de şehrin en büyük örnek mağazalarından birinin sahibi olarak ticaret hayatına devam ediyor.

30 yıldır sürdürdüğü örnek bayiliği ile bugüne kadar onbirlerce müşterisine beyaz eşya sahibi yapan Bingöl, yüzlerce çeşit ürünle de teknoloji yakından takip ediyor.

İstihdam konusunda da büyüyen işyerinde 38 kişiye iş imkanı sunuyor. Doğduğu, büyüdüğü memleketi Özvatan’ı da unutmayan Bingöl, ilçesinde yapılan birçok etkinliği de sponsor olarak destek vermeyi sürdürüyor.

Yaptığı kampanyalar ile adından da sık sık söz ettiren Ahmet Bingöl, yeni yılla birlikte müşterilerine cazip fiyat teklifleri sunmaya devam ediyor.

Bingöl Ticaret sahibi Ahmet Bingöl’ü hemşehrileri de yalnız bırakmıyor. Evlenecek gençler, evinin beyaz eşyasını yenileyecekler Bingöl Ticareti tercih ediyor.

Memleketi Özvatan’dan gençleri ağırlayan Ahmet Bingöl, hem keyifli bir sohbet yaptı, hem de gençlerin alışverişinde yardımcı oldu.

Gençlere tavsiyelerde de bulunan Bingöl, “Memleketim Özvatan’dan gelen gençlerimizin bizleri tercih etmeleri ve ziyaretlerinden onur duydum. Kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.