Yine ciğerimiz Yandı!!! Şehidin var KAYSERİ

Suriye’de rejim güçleri tarafından yapılan havan saldırısında hayatını kaybeden 5 şehidin kimlikleri ve memleketleri belli oldu

Yine ciğerimiz Yandı!!! Şehidin var KAYSERİ
10 Şubat 2020 - 21:02
Suriye’de rejim güçleri tarafından yapılan havan saldırısında hayatını kaybeden 5 şehidin kimlikleri ve memleketleri belli oldu. 5 şehidimizden 1’inin Kayseri Sarız nüfusuna kayıtlı olan İbrahim Albayrak olduğu öğrenildi.

Öğle saatlerinde Suriye’nin İdlib kentinde yapılan havan saldırısı şehit düşen 5 askeri kimlikleri belli oldu. Şehitlerin Piyade Uzman Onbaşı Davut Özcan/ KIRIKKALE, Piyade Uzman Çavuş İbrahim Albayrak/KAYSERİ, Piyade Uzman Onbaşı İbrahim Halil AÇIKGÖZ/GAZİANTEP, Piyade Uzman Onbaşı Enes Alper/NİĞDE ve Piyade Uzman Onbaşı Fatih Saylak/KAHRAMANMARAŞ…

Şehit olan 5 askerden 1’inin Kayserili olduğu öğrenildi. Piyade Uzman Onbaşı İbrahim Albayrak İdlib’deki rejim unsurlarının kalleş saldırısında şehit oldu. Şehit Albayrak’ın Sarız nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.“ALEMDE ŞER, TÜRK DE ER TÜKENMEZ”

Şehit onbaşı Albayrak’ın sosyal medya hesabından, ‘Namlunun Ucundaki Mermi Kadar Sabırsız, Tetikteki Parmak Kadar Sağlamdır Yüregimiz’, ‘Biz seferle mükellefiz, Zafer Allah'tan’, ‘Söyleyin puştlara bilsinler. Alemde şer, TÜRK de er tükenmez’ yazıları yürek dağladı.

Öte yandan şehidimizin Melikgazi ilçesi Osmanlı Mahallesi'ndeki baba evine acı haber ulaştı. Şehit evi, Türk bayrakları ile donatıldı.