Yunan Vekile Tepki! Kar temizliği yapan belediye personeli Ay-Yıldızlı dev Türk Bayrağı açtı

Brüksel’de düzenlenen Avrupa Parlemantosu Genel Kurulu’nda konuşurken Türk bayrağını yırtan Yunanistan milletvekili Loannis Lagos’a bir tepki de Kayseri’de kar temizliği yapan belediye çalışanlarından

Yunan Vekile Tepki! Kar temizliği yapan belediye personeli Ay-Yıldızlı dev Türk Bayrağı açtı
31 Ocak 2020 - 17:04
Brüksel’de düzenlenen Avrupa Parlemantosu Genel Kurulu’nda konuşurken Türk bayrağını yırtan Yunanistan milletvekili Loannis Lagos’a bir tepki de Kayseri’de kar temizliği yapan belediye çalışanlarından geldi.

Toplumun her kesiminden yükselen tepki seslerine Kocasinan Belediyesi Park ve Bahceler Müdürlüğü bünyesinde çalışanlar da duyarsız kalmadı.

Çetin kış şartları altında vatandaşların can ve mal güvenliği için yol ve kaldırım temizliği yapan çalışanlar, örnek davranışlarıyla adeta gönülleri fethetti.

Kocasinan Belediyesi'nde görevli personel, kar temizliği yaptıkları sırada yaşanan olaya tepki göstermek amacıyla lapa lapa yağan kar altında Ay-Yıldızlı dev Türk Bayrağı açtı.Açılan bayrak etrafında kenetlenen ve bağımsızlığımızın simgesi ay yıldızı öperek alınlarına koyan çalışanlar, bu davranışlarıyla tüm Kayseri halkının büyük takdirini kazandı.

Durumu gören çevredeki vatandaşlar ise, çalışanların bu davranışına alkışlarlarıyla destek oldular.